ZOEKEN

Waar ben je naar op zoek?

Personeelsuitjes in Asten

Asten is de perfecte plek voor een personeelsuitje. De combinatie van natuur en cultuur maakt het een unieke bestemming.

Alle Personeelsuitjes in Asten

Zie je door de uitjes het bos niet meer? Start de keuzehulp

Waarom Asten ideaal is voor personeelsuitjes

Asten, gelegen in het hart van Noord-Brabant, biedt een ideale setting voor een personeelsuitje. De prachtige natuur van de Peel en het historische centrum met zijn charmante straten zijn perfect voor een dag vol activiteiten. Bezoek het indrukwekkende Museum Klok & Peel, waar je meer leert over de lokale geschiedenis en de wereld van klokken. Of maak een ontspannen wandeling door het natuurgebied De Aa. Deze unieke omgeving nodigt uit tot creativiteit. Het is een plek waar teamleden elkaar beter leren kennen.

Activiteiten & sfeer: origineel personeelsuitje in Asten

Bij TB Events hebben we een scala aan activiteiten die perfect passen bij een personeelsuitje in Asten. Denk aan een interactieve citygame door het centrum, waarbij teams uitdagingen aangaan en meer leren over de geschiedenis van de stad. Een spannende pubquiz in een lokaal café aan de Markt zorgt voor een competitieve sfeer en veel plezier. Wil je iets unieks? Probeer ons dinerspel in een historisch pand, waar je geniet van een heerlijk diner terwijl je puzzels oplost met je team. Voor de avontuurlijke teams organiseren we een outdoor escape room in de natuur rondom Asten, waar samenwerking en creativiteit centraal staan. Deze originele uitjes zorgen voor een onvergetelijke dag vol fun en teambuilding.

Lokale tip: borrel na afloop

Rond de dag af met een gezellige borrel op het terras van Café de Kroon, aan de Markt in Asten. Geniet van een lokaal biertje en de Brabantse gezelligheid terwijl je terugkijkt op een geslaagde dag.

Waarom kiezen voor TB Events?

Bij TB Events staan betrouwbaarheid en kwaliteit voorop. Met een landelijke dekking en jarenlange ervaring zorgen wij voor een soepel verloop van jouw personeelsuitje. Onze klanten beoordelen ons met een 4,5 uit 5, gebaseerd op meer dan 6500 reviews. Kies voor TB Events en maak van jouw personeelsuitje in Asten een onvergetelijke ervaring!

Veelgestelde vragen

  • Wat zijn originele personeelsuitjes in Asten?

    Originele personeelsuitjes in Asten zijn onder andere interactieve stadsspellen. Denk aan een spannende speurtocht door het centrum, waarbij je als team samenwerkt om opdrachten te voltooien. Dit zorgt niet alleen voor plezier, maar versterkt ook de teamspirit en samenwerking.
  • Kunnen we een stadsspel organiseren in Asten centrum?

    Ja, je kunt eenvoudig een stadsspel organiseren in het centrum van Asten. Onze spellen zijn op maat gemaakt en kunnen flexibel worden aangepast aan jouw wensen. Met de prachtige historische gebouwen als decor wordt het een onvergetelijke ervaring voor je team.
  • Hoeveel mensen kunnen meedoen aan een groepsactiviteit in Asten?

    Onze groepsactiviteiten in Asten zijn geschikt voor zowel kleine als grote groepen. Van intieme teams van 5 tot grotere groepen van 100 personen. Dit maakt het ideaal voor elk type personeelsuitje, ongeacht de groepsgrootte.
  • Zijn er last-minute opties voor personeelsuitjes in Asten?

    Ja, er zijn zeker last-minute opties voor personeelsuitjes in Asten. Neem contact met ons op en we helpen je graag met een activiteit die snel geregeld kan worden. Ideaal voor als je plotseling een leuk uitje wilt organiseren.
  • Hoe lang duren de interactieve activiteiten in Asten?

    De interactieve activiteiten in Asten duren meestal tussen de 2 en 4 uur. Dit geeft je genoeg tijd om te genieten van de opdrachten en de stad te verkennen. Perfect voor een gezellige dag vol teambuilding en plezier!

Wat kun je verwachten van een uitje?

1 Kies je favoriete uitje

Blader door ons aanbod en ontdek welke activiteit bij jullie past. Heb je speciale wensen? Laat het ons weten!

2 Vraag een offerte aan

Binnen 8 uur ontvang je een vrijblijvende offerte met alle mogelijkheden en kosten.

3 Wij regelen de rest

Van locatie tot begeleiding, we nemen alles uit handen zodat jij zorgeloos kunt genieten.

4 Beleef samen plezier

Samen lachen, spelen, ontdekken en nagenieten. Een ervaring waar je nog lang over praat!

Beoordeeld met een 9,2 uit 6500+ reviews

Bekijk alle reviews
9

Robin

Goed geregeld, super begeleiding van Coriene. Top ook voor een vrijgezellefeest!
Lees meer
8

Suuz Kuiper

Super leuk spel! Perfect voor een groep die wel graag puzzelen en nadenken, maar niet willen acteren. Het is goed geregeld en georganiseerd met een gezellige begeleider!
Lees meer
10

Groep Twello

Het was heel leuk en gezellig! Ze was een erg spontane meid. We hebben een leuke avond gehad. Groep uit Twello
Lees meer
9
Verloskundigen Kampen

Verloskundigen Kampen - Verloskundigen Kampen

We hebben een hele leuke en spannende avond met elkaar gehad! Het werd met veel enthousiasme gebracht waardoor de beleving nog grootser bent!
Lees meer
8
jbzwLJHrclozTxknyUzQnFL

buStkWQRSlFpRWLO - jbzwLJHrclozTxknyUzQnFL

exxZoXvwAkVTzPKfaNeFOUtW
Lees meer
8,5
Teammortho

Yannah van Wettere - Teammortho

Zeer leuk! Echt een aanrader als teambuilding. De sfeer zat enorm goed!

Lees meer
10
voetbal teamweekend

Lyra vrouwen 1 - voetbal teamweekend

Op ons voetbal teamweekend als vrouwen 1 hebben wij meegedaan met deze stadstour. Het was echt fantastisch leuk! Door de tijd die erop stond werden we heel fanatiek en speelde we als een team samen, waardoor we ook nog eens de eerste plek hadden gehaald. Door de snelle hulp die we via de app ontvingen konden we snel door. Het was een leuk en uitdagend spel, waarbij we ook nog eens hebben gelachen. We doen dit graag nog een keer!

Lees meer
8

Richard Hendrixe

Tof event, fijne uitleg en leuk gepokert met 50 collega's

Lees meer
8

WhHAcRztuFlrCSzBo

hDLdztsyUsxMbVjojH
Lees meer
9,5
Nova

Sjoerd - Nova

Super leuk event gehad bedankt
Lees meer
8
Rakers NV

Jurgen Rakers - Rakers NV

Super leuk gehad, bedankt!

Lees meer
10
KG Alarm Systems

Ilka De Boom - KG Alarm Systems

Geweldige ervaring! Zeer goede en duidelijke begeleiding maar vooral op zo'n leuke manier gebracht dat je echt in het spel lijkt te zitten.

Lees meer
2,5
kerbof schilders

jurrie cornelius - kerbof schilders

Niet geheel naar onze verwachting, begonnen half uur te laat. Slechte voorbereiding, slecht geluid , niet werkende afstand bediening.
Lees meer
10
Reclassering NL Breda

Mark Somers - Reclassering NL Breda

Goede uitleg met ondersteunend materiaal. Was een leuk niveau, niet te makkelijk maar ook niet onmogelijk. Er was goed zicht op de voortgang van ons team en we kregen een duwtje de goede richting op als we vastliepen.

Lees meer
8,5

E. Wolven

Was gezellig en leuk met z’n allen, goede begeleiding.

Lees meer
10

Marenja

Het was heel erg leuk! De jongens hebben keihard rond gerend door Den Haag. Super voor de teambuilding en de conditie. Heel sympathieke begeleiding. Aanrader

Lees meer
10

Britt

Leuke variatie voor een bedrijfsfeestje. Leuk gedaan door de gastvrouw!

Lees meer
10
Tandartsen Middelburg

Henrietta Scheeringa - Tandartsen Middelburg

Vlotte, leuke man die op een duidelijke en prettige manier het spel uitlegt. Duidelijke aanwijzingen en op een vrolijke manier en af en toe een beetje hulp. Wij zeggen: houden( schoenmaat 43 dus veilig)

Lees meer
10

Evi spring

Leuke begeleider met leuke uitleg en het spel was ook erg leuk.

Lees meer
9
Yonder

Yvette bruijns - Yonder

Ontzettend leuk en gezellig. Wel veel leuke muziekvragen!

Lees meer