Leuke avond gehad, dankjewel!
Stel je voor: een avond op de prachtige Maas, met sterren aan de hemel en het geluid van kabbelend water. Aan boord van de luxe cruise in Asten begint jullie avontuur: de Moord Cruise. Terwijl het diner wordt geserveerd, ontvouwt zich een spannend mysterie dat jullie allemaal in zijn greep houdt. Wie is de dader? En wie van jullie kan de puzzel oplossen voordat het te laat is?
Dit uitje is inclusief:
Binnen 8 uur de scherpste prijs in jouw mail
Asten, met zijn charmante straatjes en de serene Maas, biedt de ideale setting voor een Moord Cruise. Terwijl jullie aan boord zijn, genieten jullie niet alleen van een heerlijk diner maar ook van de prachtige uitzichten die deze stad biedt. Begin jullie avond bij het BEST WESTERN Nobis Asten, waar je je kunt voorbereiden op het mysterie dat komen gaat. Voor of na de cruise is een borrel in Café de Koffer een perfecte manier om de avond af te sluiten. De combinatie van de lokale sfeer en het spannende spel maakt Asten de uitgelezen plek voor een onvergetelijke ervaring.
Na een warm welkom aan boord, krijgen jullie een korte uitleg van de spelleider. Zodra het schip vaart, begint de spanning. Terwijl de gangen met heerlijke gerechten worden uitgeserveerd, ontvouwen zich aanwijzingen die jullie dichter bij de waarheid brengen. Onderzoek de verdachten die zich aan boord bevinden. Goed opletten is essentieel, want de dader kan zich onder jullie vrienden of collega's bevinden. Tijdens het diner ontrafel je samen met je team de mysterieusste aanwijzingen, en wie weet, misschien zie jij de details die anderen missen. Het spel duurt ongeveer 3 uur, vol spannende wendingen en hilarische momenten, waarbij jullie samen de zaak proberen op te lossen. Aan het einde van de avond is het tijd voor de grote onthulling: wie is de dader? En welk team heeft de meeste details verzameld om de zaak te kraken?
Na het spannende spel kunnen jullie de avond voortzetten met een borrel of diner in het gezellige Asten. Bij Café de Koffer kun je samen proosten op jullie detectivewerk of de avond afsluiten met een smakelijk diner. TB Events denkt graag mee over de perfecte locatie die past bij jullie wensen.
Met meer dan 6500 positieve reviews en een gemiddelde score van 4,5 sterren, weet TB Events hoe je van een avond uit iets onvergetelijks maakt. Dankzij onze landelijke dekking, ervaren begeleiding en maatwerkopties zorgen wij ervoor dat alles tot in de puntjes geregeld is.
Heb je een vraag of wil je meer weten over een uitje? Ons team helpt je graag verder! Je kunt contact met ons opnemen via de live chat, per mail of eenvoudig via het contactformulier hieronder.
Liever direct iemand spreken? We zijn ook telefonisch bereikbaar. Bel ons gerust — we denken graag met je mee!