ZOEKEN

Waar ben je naar op zoek?

Moord Cruise Asten

1 reviews
  • Overal te spelen
  • Ongeveer 3 uur
  • Nederlands, Engels en Duits

Stel je voor: een avond op de prachtige Maas, met sterren aan de hemel en het geluid van kabbelend water. Aan boord van de luxe cruise in Asten begint jullie avontuur: de Moord Cruise. Terwijl het diner wordt geserveerd, ontvouwt zich een spannend mysterie dat jullie allemaal in zijn greep houdt. Wie is de dader? En wie van jullie kan de puzzel oplossen voordat het te laat is?

Dit uitje is inclusief:

  • Diner
  • Professionele begeleiding
Offerte aanvragen

Binnen 8 uur de scherpste prijs in jouw mail

Moord Cruise in Asten

Waarom Asten de perfecte locatie is

Asten, met zijn charmante straatjes en de serene Maas, biedt de ideale setting voor een Moord Cruise. Terwijl jullie aan boord zijn, genieten jullie niet alleen van een heerlijk diner maar ook van de prachtige uitzichten die deze stad biedt. Begin jullie avond bij het BEST WESTERN Nobis Asten, waar je je kunt voorbereiden op het mysterie dat komen gaat. Voor of na de cruise is een borrel in Café de Koffer een perfecte manier om de avond af te sluiten. De combinatie van de lokale sfeer en het spannende spel maakt Asten de uitgelezen plek voor een onvergetelijke ervaring.

Zo verloopt het spel

Na een warm welkom aan boord, krijgen jullie een korte uitleg van de spelleider. Zodra het schip vaart, begint de spanning. Terwijl de gangen met heerlijke gerechten worden uitgeserveerd, ontvouwen zich aanwijzingen die jullie dichter bij de waarheid brengen. Onderzoek de verdachten die zich aan boord bevinden. Goed opletten is essentieel, want de dader kan zich onder jullie vrienden of collega's bevinden. Tijdens het diner ontrafel je samen met je team de mysterieusste aanwijzingen, en wie weet, misschien zie jij de details die anderen missen. Het spel duurt ongeveer 3 uur, vol spannende wendingen en hilarische momenten, waarbij jullie samen de zaak proberen op te lossen. Aan het einde van de avond is het tijd voor de grote onthulling: wie is de dader? En welk team heeft de meeste details verzameld om de zaak te kraken?

Praktische info

  • Duur: ± 3 uur
  • Groepsgrootte: vanaf 8 personen
  • Inclusief professioneel begeleiding
  • Locatie: Asten, aan boord van de cruise

Honger naar meer?

Na het spannende spel kunnen jullie de avond voortzetten met een borrel of diner in het gezellige Asten. Bij Café de Koffer kun je samen proosten op jullie detectivewerk of de avond afsluiten met een smakelijk diner. TB Events denkt graag mee over de perfecte locatie die past bij jullie wensen.

Waarom kiezen voor TB Events

Met meer dan 6500 positieve reviews en een gemiddelde score van 4,5 sterren, weet TB Events hoe je van een avond uit iets onvergetelijks maakt. Dankzij onze landelijke dekking, ervaren begeleiding en maatwerkopties zorgen wij ervoor dat alles tot in de puntjes geregeld is.

Boek nu jullie avontuur in Asten

Meer lezen

Voorbeeldprogramma Moord Cruise

Ontvangst
Moord Cruise
Prijsuitreiking
Einde activiteit

Horeca bij dit uitje

Zin in een drankje voor of na het spel? Dat kan! Kies een horecazaak uit de lijst hieronder, of laat ons weten welke plek jij in gedachten hebt. Ideaal als verzamelpunt of als gezellige afsluiter. Ook een diner na afloop is mogelijk. Geef je wensen door bij de offerteaanvraag, dan denken we graag met je mee voor een compleet uitje!

BEST WESTERN Hotel Nobis Asten

Beoordeeld met een 9,2 uit 6500+ reviews

Bekijk reviews
Image 1
Image 1
Image 1
Image 1
Image 1
Image 1

We helpen je graag

Heb je een vraag of wil je meer weten over een uitje? Ons team helpt je graag verder! Je kunt contact met ons opnemen via de live chat, per mail of eenvoudig via het contactformulier hieronder.

Liever direct iemand spreken? We zijn ook telefonisch bereikbaar. Bel ons gerust — we denken graag met je mee!

Reviews

9,5

Anoniem

Leuke avond gehad, dankjewel!

Lees meer